Giyotin Cam Sistemleri

kocaeli giyotin cam
kocaeli giyotin cam
Giyotin Cam Sistemleri

Kocaeli Giyotin Cam.Sistemler otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir.Mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır. 
Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.
Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır.
Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir. 2 yıl servis ve parça garantilidir.
 
GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ
Bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder.Yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur.
Bu yeni yöntemin bir çok avantajı vardır. Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğini oranda kullanılabilmektedir.
Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir                                                     
Bu sayede olumsuz hava şartlarının mekanı tahrip etme ihtimali ortadan kaldırmaktadır.
Dikey olarak açılan sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur.

Kocaeli Giyotin Cam

Kanat yapısının alt bölümünde dikey olarak hareket alanı bulmaktadır.Ve Ev, ofis, iş yerleri kısaca her mekan için uygun kullanıma sahipdir.Ve kaliteye sahip bir sistem olmaktadır. Bunun Yanı sıra bu yeni sistemin birçok olumlu tarafı mevcuttur. Manuel buton özelliği ya da otomatik kumanda sistemi ile kullanılarak kanat açıklığı pozisyonları istenilen ölçülerde kullanılabilmektedir.
Yağmur ya da rüzgara karşı sensörler eklenebilir. Dolayısıyla kötü hava şartları sebebiyle mekanları tahrip etme olasılığı azalmaktadır. Giyotin cam sistemleri içinde dikey olarak açılabilen sistem tam otomatik bir şekilde kullanılabildiği zaman engelliler, aileler ve de yaşlı insanlar güven içinde kullanabilmektedir.
-Üst seviyelerde ısı yalıtım ve de ısı cam profil seçenekleri bulunmaktadır,
– Yüzde altmış oranında ses yalıtımı sağlamakta ayrıca kötü hava şartlarında garantili kullanım,
– Dikey şekillerde çalışmasıyla birlikte özel tasarım mekanlarına doğrudan panaroma temin etmektedir,
– Giyotin cam sistemlerinin uzaktan kumandalı ve de zaman ayarlı açıp kapatma özellikleri, ile eşsiz teknoloji sunumu mevcuttur,

Scroll to Top
Hemen yazın
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba,
İlgilendiğiniz konuda hemen bize yazın